Dubai Otelleri

Dubai Otelleri

Dubai, bir ekonomi, ticaret ve turizm merkezi olarak yıl boyunca yüzbinlerce turisti ağırlıyor. Ayrıca önemli devlet adamlarının da tatil yapmak için ilk adreslerinden biri Dubai olabiliyor. Bu durum geçtiğimiz yıllardan bugüne Dubai’deki otellerin görselliğini ve konforunu doğrudan etkileyici faktörler.

Dubai, Arap kültürünü keşfedebileceğiniz önemli adreslerden biri. Arap kültürünün enleri Dubai’nin büyüleyici atmosferiyle buluşuyor. Bu durum Dubai’ye gelen turistlerin Arap kültürünün farklı yönlerini keşfedebilmesini sağlıyor. Olağanüstü hizmetleri ve etkileyici bir mimariyi deneyimleyebileceğiniz Dubai, aynı zamanda İslami mimarinin zirvesinde olan bir yerleşke olarak görülmeli. İslami mimariyi çoğunlukla iç mekanlarda fark edebileceğiniz gibi aynı zamanda Arap kültürünün İslami kültüre entegre olduğunu görebilirsiniz. Bu ayrıntı özellikle kültür turizmi seven bireyler için önem taşıyor.

Dubai Otelleri - Dubai Otelleri Dubai'de Eğlence

Konaklamada dünyanın en iyi hizmetleriyle Dubai otellerinde tanışabilirsiniz. Lüks, konfor, hız, güvenlik, memnuniyet ve daha fazlası burada! Çok kültürlü kozmopolit yapısıyla dikkat çeken Dubai, dünyanın farklı coğrafyalarından gelen turistleri, iş adamlarını, sanatçıları, girişimcileri ağırlıyor. Ekonomik imkanları son derece gelişmiş bir ülke için konaklama alanında üst düzey bir hizmet öngörebilirsiniz.

Dubai’nin mimari alanda enlerinden bir diğeri dünyanın en yüksek oteline sahip olmasıdır. JW Marriott Marquis adındaki otel 355 metre yüksekliğiyle şehrin en popüler otelleri arasında yer alıyor. Gecelik konaklama fiyatıysa ortalama 1000 TL.

Dubai otelleri her bütçeye uygun alternatifler sunuyor. Bu alternatifleri detaylı bir şekilde araştırarak bütçenize en uygun oteli bulabilirsiniz. Ayrıca Dubai’ye bir seyahat gerçekleştirmeden önce konaklamaya ne kadar ayırabileceğinizi netleştirerek daha doğru bir seyahat planı mümkün olabilir. Erken rezervasyonlardan yararlandığınız takdirde konaklama ücretiniz çok daha uygun meblağlara gerileyebilir. Bu açıdan rezervasyon sitelerini incelemeniz ve size uygun teklifleri değerlendirmeniz önerilir.

Dubai Otelleri - Dubai Otelleri Dubai'de Eğlence

 Burj Al Arab Jumeirah: Yelken benzeri görünümü ve misafirperverliğiyle öne çıkan Burj Al Arab Jumeirah, dünyanın yedi yıldızlı ilk oteli. Tüm beklentilerinizin çok daha fazlası bu otelde! Yalnızca misafirleri için helikopterle Dubai turu ve şoförle beraber Rolls-Royce aracı temini sağlıyor. Otelin deniz üzerindeki konumuysa manzarayı çekici kılan en önemli ayrıntı! Burj Al Arab Jumeirah’ta bir gecelik konaklama ücretleri 10.000-20.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Adres: 3 شارع جميرة – Dubai – Birleşik Arap Emirlikleri

Telefon: +971 4 301 7777

Dubai Otelleri - Dubai Otelleri Dubai'de Eğlence

Marco Polo Otel: Dubai’nin eski yerleşimlerinden biri olan Deira’da bulunan otel, misafirleri için özgün seçenekler sunuyor. Bir adet Meksika restoranına sahip olmak üzere toplamda 5 adet restoranı mevcut. Ayrıca otel havaalanına yalnızca 15 dakika, alışveriş merkezlerineyse 10 dakika mesafede bulunuyor. Canlı müziğin sürekli devam ettiği otel, son derece iyi bir servise sahip. Ayrıca kahvaltı ve havaalanı transferleri de günlük ücrete dahil.

Adres: Adres: Al Mateena St,Al Muteena,Deira – Dubai – Birleşik Arap Emirlikleri

Telefon: +971 (0)4 272 0000

Dubai Otelleri - Dubai Otelleri Dubai'de Eğlence

Raffles Dubai: 5 yıldızlı bir otel olarak üst düzey konaklama hizmetleri vadeden bir otel mi arıyorsunuz? Raffles Dubai tam size göre! Üst düzey bir konaklama deneyimi ve uygun fiyat avantajları için tercihinizi Raflles Dubai’den yana yapmalısınız. Otel, havaalanına araçla yalnızca 10 dakika mesafede yer alıyor. Farklı farklı konseptlerde restoran ve kafeleri, geniş ve konforlu odaları, fitness merkeziyle bir otelden bekleyebileceğiniz her şey burada! Raffles Dubai’de bir gece konaklamanın bedeli 1800 TL’den başlıyor. Odanızın alanı ve standartları arttıkça fiyat da haliyle artıyor.

Adres: 13th Street, Sheikh Rashid Rd, Wafi city – Dubai – Birleşik Arap Emirlikleri

Telefon: +971 4 324 8888

 

Anahtar Kelimeler: dubai, otel, dubai otelleri, rezervasyon, konaklama, ücret, Burj Al Arab Jumeirah, Marco Polo Otel, Raffles Dubai.

Değerlendirme:

Bilgi Doğruluğu:
Bilgi Güncelliği:

User Rating: 4.57 ( 12 votes)

Buna da Göz Atın

Dubai Gece Hayatı

Dubai Gece Hayatı Her yönüyle bir tatil şehri olan Dubai, gece hayatı konseptinde de son …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir